❤ Milujeme jídlo, milujeme pivo ❤

... a hledáme cesty, jak si na obojím nejlépe pochutnat! 

Týdenní nabídka

Děkujeme mockrát za Váš zájem a chuť si u nás objednat :-) 

Moc se omlouváme, momentálně bohužel nemáme kapacitu vydávat jídla s sebou do krabičky a věnujeme se hostům u nás v Pivstru. Hned jak to bude možné, objednávání opět znovu spustíme!

Krevetová polévka s kari, kokosovým mlékem a restovanou zeleninou

koriandr, smažené rýžové nudle, salátek, limeta

Tato položka je dostupná pouze osobně na místě

Pomalu pečené trhané hovězí maso v Adobo omáčce s jablečným džusem v tmavé bulce

pečená paprika, hranolky, salátek s křupavou zeleninou, chipotle majonéza

Tato položka je dostupná pouze osobně na místě

Buddha Bowl s falafelem, guacamole, hummus, batátové hranolky

salátek, rajče, okurka, paprika, černé olivy, vegan pikantní majonéza, brusinkový vinaigrette

Tato položka je dostupná pouze osobně na místě

« zobrazit celou nabídku »
725 886 889
Bezručova 31 Plzeň
Pondělí - Sobota:
11:00-23:00
Neděle:
11:00-18:00
Pivstro s.r.o. IČ: 04000307 DIČ: CZ04000307

Chcete nás navštívit osobně? Zvažte rezervaci ať máte jistotu, že si sednete. Především ve větším počtu ❤

Rezervovat místo

Naše další aktivity

Historický sklep

Pivstro má krásný salonek v historickém sklepě a vy v něm můžete uspořádat Vaši událost!
Zjistit více

Pivní degustace

Přijďte poznat pivo do historického sklepa v centru Plzně! V rámci řízené degustace Vás seznámíme se základní charakteristikou českých i zahraničních piv.
Zjistit více

O nás

Vítáme Vás opět ve znovuotevřeném PIVSTRU! Díky předání jedinečných receptů a know how od Alžběty, Adama a Petra Vám i nadále budeme nabízet světové gastronomické pochoutky, které jste tolik milovali od roku 2016. Také budeme pokračovat ve spolupráci s minipivovary tak, abychom dostáli názvu PIVSTRO!

A jak tomu bylo v rodině Vlčků, které v žilách koloval zlatý mok a jejich rodinu pivo provázelo od devatenáctého století, pak i u nás je příběh navazující, až z toho mrazí. Jsme hrdí Plzeňané a naší rodinu provází již šestou generaci právě plzeňské pivo. Na počátku stál náš prapraděd, plzeňský měšťan Norbert Lang, který byl při založení plzeňského pivovaru l.p. 1842 zvolen do Výboru právovárečného. Následující tři generace Langů se významně zapsali jak do plzeňského pivovarnictví, tak i do rozvoje sportu v Plzni. Pivovarnická tradice rodu Langů postupně zanikala poválečnou změnou režimu.

Nyní se s podporou rodiny a přátel pomyslně vracíme k pivovarnické tradici předků. Je nám ctí, že jsme mohli převzít tento výjimečný gastronomický bohémský projekt a je naším přáním jej nadále rozvíjet při zachovávání všech hodnot, ze kterých se zrodil.

Proto ještě po nějakou dobu se k nám připojí dosavadní šéfkuchař Petr Ján. Petr má za sebou bohatou praxi v renomovaných firmách (Pupp, Hilton) a mnoho zahraničních stáží (Čína, Mexiko, Itálie). Na zdi v rámu můžete vidět vystřihnutá loga z rondonů z míst, kde působil. Petr přinesl do Pivstra profesionalitu, pestrost, a tím pádem možnost párování jídel světové kuchyně s pivem tak, aby chuťový zážitek byl dokonalý. Právě párování zůstává naší vášní do nastávajících období! Pokud si chcete návštěvu u nás doslova vychutnat, zkuste párovat podle našeho doporučení.

Honza Eisenreich a Váš nový PIVSTRO tým! ❤

» Brewstock 2021 « 8.10.2021 - 9.10.2021 | Nádvoří Prazdroje