❤ Milujeme jídlo, milujeme pivo ❤

... a hledáme cesty, jak si na obojím co nejlépe pochutnat! 

Čtrnáctidenní super nabídka

Krémová pórková polévka s pažitkou

Krémová pórková polévka. K ní domácí kruton, pažitková pomazánka, salátek

105,-

Buddha Bowl s falafelem a černými olivami (vegan)

Buddha Bowl s falafelem a černými olivami (rajčátko, okurka, ředkvička, paprika, mrkev). K tomu plno mističek - hummus s červenou řepou, jasmínová rýže, salát z červené řepy, brusinkový vinaigrette, pikantní vegan majonéza.

265,-

Vepřový grilovaný šašlik s paprikou ananasem a červenou cibulí

Vepřový grilovaný šašlik s paprikou ananasem a červenou cibulí. K tomu belgické hranolky, barbecue omáčka, nakládaná cibule, salátek.

270,-

Picadillo Mexicano s trhaným kuřecím masem a jasmínovou rýží

Picadillo Mexicano s trhaným kuřecím masem a jasmínovou rýží. K tomu fazole v rajčatové omáčce, křupavý salátek a barbecue omáčka.

205,-
« zobrazit celou nabídku »
725 886 889
Bezručova 31, Plzeň 301 00
Pondělí - Čtvrtek:
11:00-23:00
Pátek - Sobota:
11:00-24:00
Neděle:
11:00-18:00
Pivstro s.r.o. IČ: 04000307 DIČ: CZ04000307

Chcete nás navštívit osobně? Zvažte rezervaci ať máte jistotu, že si sednete. Především ve větším počtu ❤

Rezervovat místo

Naše další aktivity

Historický sklep

Pivstro má krásný salonek v historickém sklepě a Vy v něm můžete uspořádat Vaši událost!
Zjistit více

Pivní degustace

Přijďte poznat pivo do historického sklepa v centru Plzně! V rámci řízené degustace Vás seznámíme se základní charakteristikou českých i zahraničních piv.
Zjistit více

Slavíme konec školy se Zichovcem!

Poslední den školy, 30.června od 17h, ve znamení Zichoveckého pivka, našich vyhlášených Fish n‘ Chips a harmoniky. Opět si to uděláme hezké, posedíme, zazpíváme, popovídáme a připijeme si na prázdniny!!!
Zjistit více

O nás

Vítáme Vás opět ve znovuotevřeném PIVSTRU! Díky předání jedinečných receptů a know how od Alžběty, Adama a Petra Vám i nadále budeme nabízet světové gastronomické pochoutky, které jste tolik milovali od roku 2016. Také budeme pokračovat ve spolupráci s minipivovary tak, abychom dostáli názvu PIVSTRO!

A jak tomu bylo v rodině Vlčků, které v žilách koloval zlatý mok a jejich rodinu pivo provázelo od devatenáctého století, pak i u nás je příběh navazující, až z toho mrazí. Jsme hrdí Plzeňané a naší rodinu provází již šestou generaci právě plzeňské pivo. Na počátku stál náš prapraděd, plzeňský měšťan Norbert Lang, který byl při založení plzeňského pivovaru l.p. 1842 zvolen do Výboru právovárečného. Následující tři generace Langů se významně zapsali jak do plzeňského pivovarnictví, tak i do rozvoje sportu v Plzni. Pivovarnická tradice rodu Langů postupně zanikala poválečnou změnou režimu.

Nyní se s podporou rodiny a přátel pomyslně vracíme k pivovarnické tradici předků. Je nám ctí, že jsme mohli převzít tento výjimečný gastronomický bohémský projekt a je naším přáním jej nadále rozvíjet při zachovávání všech hodnot, ze kterých se zrodil.

Vychutnejte si Pivstru přátelskou atmosféru, pestrost a možnost párování jídel světové kuchyně s pivem tak, aby chuťový zážitek byl dokonalý. Pokud si chcete návštěvu u nás užít na maximum, zkuste párovat podle našeho doporučení, které najdete v jídelním lístku..

Honza Eisenreich a Váš nový PIVSTRO tým! ❤