Středeční sváteční Paella

Sváteční podvečer 6. července provoní středomořská paella. Před Pivstrem uvaříme v neuvěřitelně velikánské pánvi (1,3m - jako fakt :)) Paellu dle receptury dona Olina. Tradiční španělské jídlo v netradičním českém podání, vařené s láskou. Podávat se bude od 17 hodin, opět až do zavíračky. 

Na čepu budeme mít nejlepší pivní speciály. Těšit se můžete na House Ale (APA) a Hay-Z-Daze (NEIPA) oboje od Zhůřáku, samozřejmě poteče proudem plzeňské zlato, Pilsner Urquell, nebude chybět ani Delirium Tremes - belgický strong Ale a narazíme i nějaký ovocný Ale.

Od 19 hodin zpříjemní večer kytara a zpěv, tentokrát v podání plzeňského rodáka Milana Samka.

Takže pokud jste prchli na prodloužený víkend, tak až se ve středu v podvečer navrátíte, kašlete na vaření a dorazte za námi na Paellu. Bude to mňamka a bude toho dost :)


Naše další aktivity

Historický sklep

Pivstro má krásný salonek v historickém sklepě a Vy v něm můžete uspořádat Vaši událost!
Zjistit více

Pivní degustace

Přijďte poznat pivo do historického sklepa v centru Plzně! V rámci řízené degustace Vás seznámíme se základní charakteristikou českých i zahraničních piv.
Zjistit více

Středeční sváteční Paella

Ve středu si uvaříme před Pivstrem obrovitánskou Paellu. Středomořská dobrota zaplní pánev o velikosti 1,3 metru a podávat se bude od 17 hodin. Sníme ji? :)
Zjistit více